Search
Close this search box.

دکتر علیرضا میرزائی عضو هیات علمی انستیتو لیزر AALZ آلمان

 

AALZ – Aachen Dental Laser Center

درباره AALZ

AALZHistory 1536x704 1

در جراحی دندانپزشکی مدرن امروزی یادگیری باید همیشگی باشد. علاوه بر آن دندانپزشکان باید همگام با نوآوری های علم و فناوری باشند و ساختار جراحی درست را حفظ کنند. در این صورت آن ها نقش تعیین کننده ای در آینده ایفا خواهند کرد.

در سال 1991، مرکز لیزر دندانپزشکی آخن (AALZ) با همکاری کلینیک دندانپزشکی حفاظتی، پریودنتولوژی و پیشگیرانه در دانشگاه RWTH آخن، اولین موسسه آموزش لیزر دندانپزشکی را در آلمان تاسیس کردند. این موسسه به دلیل تحقیقات خود در زمینه دندانپزشکی با لیزر شناخته شده است و در سطح ملی و بین المللی با مراکز تحقیقاتی همکاری دارد.

همانطور که می دانید با آموزش درست و با کیفیت می توان از روش های درمانی کاملاً علمی و نوآورانه به درمان های صحیح و موفقی دست یافت. در این راستا AALZ از زمان تاسیس، دستخوش تغییرات عمده ای شده است، که نقطه عطف آن ایجاد دروه کارشناسی ارشد لیزر در دندانپزشکی، با دانشگاه RWTH ، در سال 2004 است که به موجب آن در سال 2008 جایزه Bronze را دریافت کرد. از سال 2009 برنامه های آموزشی دیگری به نام مسترشیپ (استادی) و فلوشیپ (کمک هزینه تحصیلی) ایجاد شده است. از سال 2022، AALZ  یک برنامه کارشناسی ارشد حرفه ای کاملاً جدید با دانشگاه زیگموند فروید SFU ارائه می دهد.

 

AALZ از زمان تاسیس خود در سال 1991، متخصص پیشرو در سراسر جهان در آموزش لیزر دندانپزشکی بوده است. آن ها آموزش های معتبری را ارائه می دهند و به دندانپزشکان کمک می کنند تا به هدف خود برای تبدیل شدن به یک متخصص لیزر دست یابند.

بخش لیزر دانشگاه RWTH آخن آلمان در راستای ارائه بهترین آموزش ها در زمینه لیزر از بین اساتید و متخصصان این حوزه بهترین ها را برای آموزش انتخاب کرده است. جناب آقای دکتر میرزایی دانش آموخته بخش لیزر دانشگاه RWTH آخن به عنوان مدرس رسمی بخش لیزر این دانشگاه شناخته شده است. ایشان دوره های بسیار جذاب و نوآورانه ای را در زمینه آموزش کاربرد لیزر در دندانپزشکی در ایران نیز برگزار می کنند.

https://www.aalz.de/about-aalz/

دکتر علیرضا میرزایی عضو هیات علمی انستیتو لیزر AALZ آلمان

جراح دندانپزشک و متخصص لیزر

دکتر علیرضا میرزائی جراح دندانپزشک و متخصص لیزر از دانشگاه آخن آلمان RWTH بیش از ۱۳ سال در زمینه تحقیق، آموزش و درمان بیماران با کمک کلیه ی طول موج های لیزر به روز و موجود دنیا مشغول می باشد. و همینطور عضو هیات علمی انستیتو لیزر AALZ آلمان می‌باشند.

AAzl 1

 دکتر علیرضا میرزائی عضو هیات علمی انستیتو لیزر AALZ آلمان

آموزش بیش از ۱۰۰۰ دندانپزشک در یک دهه گذشته توسط ایشان در زمینه کاربرد لیزرهای گوناگون در درمان‌های مختلف دندانپزشکی در ایران، پرورش و مشاوره ی دانشجویان و دستیاران تخصصی دانشکده های دندانپزشکی مختلف مانند همدان، آزاد اسلامی و شهید بهشتی و پیشبرد تحقیقات دانشگاهی مختلف در این سالیان بخشی از فعالیت‌های داخلی دکتر علیرضا میرزائی بوده است. ایشان مدرس رسمی و بین المللی کمپانی Woodpecker در ایران می‌باشند.

ترجمه ۴ کتاب مرجع به زبان فارسی در زمینه لیزر و تالیف بخش لیزر کتاب مرجع دندانپزشکی کودکان تالیف پرفسور دمله از دیگر افتخارات دکتر علیرضا میرزائی می‌باشد.

 

دکتر علیرضا میرزائی
  • دانش آموخته لیزر از دانشگاه RWT آخن آلمان
  • مشاور عالی بخش لیزر دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی
  • مدرس رسمی Institute of Esthetic & Restorative Dentistry آلمان
  • مدرس بخش لیزر آکادمی اندودانتیکس های ایران

برای دریافت بهترین راهکار و مشاوره برای اصلاح طرح لبخند ، بازسازی دندان های از دست رفته و تجربه دندانپزشکی بدون درد با مطب دکتر علیرضا میرزائی ۰0114423450322391662 –021 تماس بگیرید.

و یا پیام خود را در فرم ارسال پیام برای ما بفرستید »

شماره واتساپ ۰۹۳۸۳۸۰۱۵۳۴ 

Choose your preferred day and time.

Contact you – free consultation