دکتر علیرضا میرزائی

جراح دندانپزشک _ مدرس پژوهشگر

 • دانش آموخته لیزر از دانشگاه RWT آخن آلمان
 • مشاور عالی بخش لیزر دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی
 • مدرس رسمی Institute of Esthetic & Restorative Dentistry آلمان
 • مدرس بخش لیزر آکادمی اندودانتیکس های ایران
 • مدرس رسمی بخش لیزر دانشگاه RWTH آخن آلمان
 • پژوهشگر مرکز تحقیقات لیزر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
company 1

بهترین متخصص ایمپلنت در مازندران

The best implant specialist in Mazandaran

درصورتی که دندان هایتان لق شده یا دندانتان را از دست داده اید،جای خالی دندان عواقب بدی برای سلامتی بدن و زیبای لبخند شما دارد.

بهترین گزینه به توصیه دندانپزشکان متخصص برای جایگزینی دندان از دست رفته طبیعی شما، انجام ایمپلنت دندان (Dental Implants)است،به دلیل اینکه از نظر دوام و استقامت بسیار نزدیک به دندان طبیعی بوده،و از نظر زیبایی از دندان طبیعی نیز می تواند زیباتر شود.اما نکته مهم  انجام ایمپلنت دندان توسط دندانپزشک خبره و با تجربه باید  انجام شود.

تیم تخصصی دندانپزشکی لبخند آمل با حضور بهترین دندانپزشکان زیبایی مازندران با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا وبهترین متریال با کیفیت دندانپزشکی با افتخار کلیه خدمات زیبایی دندان را به تمامی هم استانهای در مازندران و دیگر شهر های شمالی کشور ارائه می دهد.

22 1

آنچه درباره ایمپلنت باید بدانید...

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چیست؟ | فیلم

ایمپلنت دندان چیست؟ ایمپلنت در واقع جایگزین ریشه دندان از دست رفته است. ایمپلنت پایه محکمی برای جایگزین متحرک یا ثابت (دائمی) دندان است که عملکرد و زیبایی دندان طبیعی

چرا کلینیک دندانپزشکی لبخند آمل بهترین کلینیک مازندران است

کلینیک دندانپزشکی لبخند آمل یکی از بهترین و بروزترین مراکز دندانپزشکی استان مازندران است

در این کلینیک با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی دندانپزشکی و با کیفیت ترین مواد انواع خدمات چون  دندانپزشکی زیبایی ، بازسازی فک و دندان های از دست رفته با ایمپلنت ارائه میشود.

فضای آرام و راحت کلینیک دندانپزشکی آمل به شما کمک می کند درمانی راحت تر و بدون اضطراب را تجربه کنید .

شماره تماس : ۰۱۱۴۴۲۳۴۵۰۲

نمونه درمان

انیمیشن نحوه کاشت ایمپلنت فوری

همزمان با کشیدن دندان آسیب دیده در صورت شرایط مساعد استخوان فک، در جا به جای دندان از دست رفته یک ایمپلنت کاشته شود، عمل ایمپلنت فوری انجام شده است.

اگر یکی از دندان های جلویی شما آسیب دیده و مجبور به کشیدن آن هستید و در پی جایگزینی سریع هستید، می توانید برای کاشت ایمپلنت فوری یا ایمپلنت یک روزه اقدام کنید.

اینفوگرافیک انواع ایمپلنت دندان

01 scaled 1 710x1536 1

ایمپلنت دیجیتالی

Digital Dental Implants 1

ایمپلنت دیجیتال به روشهای جدیدتر درمان ایمپلنت دندان گفته می شود که در آن از جدیدترین فناوریها در مراحل مختلف ایمپلنت استفاده می شود. به طور کلی معمولا هر چه تجهیزات پیشرفته تری برای کاشت ایمپلنت به کار گرفته شود، درمان برای بیمار راحت تر است. همچنین ایمپلنت دیجیتال مزیتهای دیگری نیز بر درمان سنتی ایمپلنت دارد.

برخی از مطبها یا کلینیکها ممکن است به همه این تکنولوژیها مجهز باشند و برخی دیگر تنها یک یا چند مورد آن را در اختیار داشته باشند.

متداولترین فناوریهای ایمپلنت دیجیتال به صورت زیر است:

 • اسکن دیجیتالی دهان (قالب گیری دیجیتالی) به جای قالب گیری با خمیر دندانپزشکی
 • عکس برداری دیجیتالی
 • دوربین داخل دهانی
 • مدل سازی سه بعدی کامپیوتری
 • تکنولوژی کد / کم
پرسش و پاسخ

پاسخ به پرسش های رایج ایمپلنت دندان

در جواب این سوال که آیا می توان دندان را کشید و ایمپلنت دندان را در همان روز انجام داد؟

پاسخ کوتاه مثبت است ولی پاسخ مفصل تر این است که ایمپلنت را فقط می توان گاهی در زمان کشیدن دندان گذاشت و تنها زمانی می توان آن را انجام داد که شرایط دندان اجازه دهد. در غیر این صورت، ایمپلنت ها معمولاً پس از یک دوره بهبودی، از ۶ تا ۱۰ هفته پس از برداشتن دندان انجام می‌شوند تا امکان بهبودی و به دست آوردن نتیجه مطلوب فراهم شود.

با یک مسواک نرم دوبار در روز آن ها را مسواک بزنید.

روزی یکبار بین ایمپلنت و دندان کناری را نخ دندان بکشید.

از مسواک های ساینده استفاده نکنید.

با دندان ایمپلنت خود مانند دیگر دندان ها رفتار کنید

طبق دستور به دندانپزشک خود مراجعه کنید.بصورت مرتب دو یا سه بار در سال دندانپزشک خود را ملاقات کنید ناحیه ایمپلنت را ارزیابی کند و فرآیند بهبودی را چک کنید و مطمئن شود که هیچ نشانه ای از آلرژی یا پس زدن ایمپلنت وجود ندارد.

مراقب لثه های خود باشید

با جراحی سنتی ایمپلنت دندان، لثه باید در تمام محل مورد نظر کاشت دندان بریده شود. به همین دلیل است که اکنون بسیاری از بیماران به جراحی ایمپلنت دیجیتال روی آورده اند. جراحی ایمپلنت دیجیتال به حداقل برش نیاز دارد زیرا از عکس CT سه بعدی برای بررسی وضعیت استخوان و موقعیت عصبی دندان استفاده می شود.

فرم نوبت دهی آنلاین

روز و ساعت پیشنهادی خود را انتخاب کنید.
Choose your preferred day and time.

Contact you – free consultation