چند دلیل برای انتخاب کلینیک دندانپزشکی لبخند آمل

 کلینیک دندانپزشکی لبخند آمل

در “کلینیک دندانپزشکی لبخند آمل” با مدیریت دکتر  علیرضا میرزایی خدمات به گونه ای ارائه می شوند که با یک بار مراجعه، برای دفعات بعد انتخاب اول شما این کلینیک خواهد بود.

دلایل کلیدی زیادی وجود دارد که شما دریافت خدمات در کلینیک دندانپزشکی لبخند آمل را انتخاب خواهید کرد.

amol

 

“کلینیک دندانپزشکی لبخند آمل”  یکی از بهترین مراکز بروز استان سرسبز مازندران است که با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های دندانپزشکی و با کیفیت ترین مواد، انواع خدمات تخصصی چون دندانپزشکی زیبایی، بازسازی فک و دندانهای از دست رفته با ایمپلنت (معمولی و فوری) و …. ارائه می شود.

علاوه بر استفاده از جدیدترین تجهیزات، لابراتوآرهای دندانپزشکی با کیفیت را با دقت انتخاب کرده ایم که استاندارد های آن ها مطابق با استاندارد های ما “دوام و صرفه باشد.

با توجه به تجربیات بسیار با ارزش  بین المللی دکتر علیرضا میرزایی در زمینه دندانپزشکی با لیزر، تاکید بر انجام دندانپزشکی بدون درد و استرس ، درمان بافت های نرم با خدمات نوین  تخصصی می باشد.

آموزش یک عنصر کلیدی در کلینیک دندانپزشکی لبخند است. ما آموزش  به بیماران خود در مورد بهداشت مناسب دندان  و لثه را جدی می گیریم و خوشحالیم که به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهیم.

amol3

در این مرکز ما سخت کار می کنیم تا فضایی راحت و آرام را در کلینیک دندانپزشکی خود فراهم کنیم. ما متوجه هستیم که در بسیاری از موارد، مراجعه به دندانپزشک می‌تواند اضطراب آور باشد، بنابراین سخت در تلاشیم تا فضایی را آماده کنیم که به شما کمک می‌کند احساس راحتی و امنیت کنید.

هر عضو تیم ما فقط بهترین چیز را برای شما و لبخند شما در حال حاضر و در آینده می خواهد.

در کلینیک دندانپزشکی لبخند ما واقعاً به بیماران خود اهمیت می دهیم.

اگر با دندان ها و یا طرح لبخند  خود مشکل دارید به ما اطلاع دهید! ما همیشه از کمک کردن به شما خوشحال می شویم.

برای دریافت بهترین راهکار و مشاوره برای اصلاح طرح لبخند و بازسازی دندان های از دست رفته با روش کاشت ایمپلنت دندان با مطب دکتر علیرضا میرزائی   ۰۹۳۸۳۸۰۱۵۳۴  در واتساپ تماس بگیرید. و یا پیام خود را در  فرم ارسال پیام برای ما بفرستید  »

چند دلیل برای انتخاب کلینیک دندانپزشکی لبخند آمل

دکتر علیرضا میرزائی – جراح دندانپزشک

  • مدرس ‌‌پژوهشگر
  • دانش آموخته لیزر از دانشگاه RWTH آخن آلمان
  • مدرس رسمی بخش لیزر دانشگاه RWTH آخن آلمان
  • پژوهشگر مرکز تحقیقات لیزر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
  • مشاور عالی بخش لیزر دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی
  • مدرس ارشد کمپانی Dentsply Sirona در ایران