قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟

وقتی بیماران با مطب تماس می گیرند معمولاً اولین سوالی که می پرسند این است که هزینه و قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟

تعداد سوالات مربوط به قیمت ایمپلنت بیشتر از سوالات مربوط به درد بعد از عمل یا حتی میزان موفقیت پروسه ایمپلنت دندان است.

دندانپزشکان متوجه نیاز های افراد هستند و می دانند که رفع همه آن ها چقدر دشوار است. با این حال، ایمپلنت های دندانی ممکن است مقرون به صرفه تر از آن چیزی باشند که فکر می کنید.

قبل از شروع صحبت در مورد اعداد و ارقام می خواهیم شما را تشویق کنیم که به هزینه ایمپلنت دندان به عنوان یک سرمایه گذاری به جای هزینه نگاه کنید.

قیمت ایمپلنت دندان
قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟ 4

ایمپلنت دندان یک سرمایه گذاری است.

در ظاهر، ایمپلنت های دندانی فوق العاده گران به نظر می رسند، به خصوص زمانی که با روش های دیگر جایگزینی دندان مقایسه شوند. با این حال، پروتز ها و بریج ها، به عنوان دو جایگزین دندان، معمولاً باید هر 5 تا 10 سال یکبار تعمیر یا تعویض شوند. هزینه این تعمیر و نگهداری منظم ممکن است از هزینه های ایمپلنت، که می‌تواند یک عمر دوام داشته باشد (تا زمانی که به درستی از آن مراقبت کنید)، بیشتر شود.

ایمپلنت همچنین از تحلیل رفتن استخوان فک و از دست دادن دندان های دیگر شما جلوگیری می کند. در صورتی که پروتز ها و بریج ها نمی توانند این کار را انجام دهند.

در صورتی که یک یا چند دندان را از دست داده باشید استخوان فک دچار تحلیل می شود. همانطور که فک شما در حال تحلیل رفتن است، شکل صورت شما تغییر می کند و پیرتر به نظر خواهید رسید. علاوه بر این، دندان های موجود در دهان شما شروع به لق شدن خواهند کرد. استخوان فک ساختاری را فراهم می کند که ریشه دندان های شما را در جای خود نگه می دارد. با تحلیل فک سایر دندان های خود را نیز از دست خواهید داد. در مقایسه با نگه داشتن بقیه دندان ها در دهان، ایمپلنت قیمتی ندارد.

بنابراین، ما در کلینیک تخصصی لبخند آمل شما را تشویق می کنیم که ایمپلنت های دندانی را به عنوان یک سرمایه گذاری و نه هزینه در نظر بگیرید.

نمونه درمان ایمپلنت دکتر علیرضا میرزایی

42ed2714 f5c4 4399 b87f 66a12bb3ad47

 

نمونه درمان ایمپلنت دکتر علیرضا میرزایی
بعد از درمان

 

قیمت ایمپلنت دندان هر فرد چقدر خواهد بود؟

قیمت ایمپلنت دندان با توجه به شرایط فرد، نوع ایمپلنت مورد استفاده، تاج، اباتمنت، مراقبت های قبل و بعد از جراحی و نیاز به پیوند استخوان قبل از ایمپلنت متفاوت است.با این حال، به طور کلی، کاشت هر یک دندان ایمپلنت در کلینیک لبخند آمل بین 16-10 میلیون قیمت دارد. برخی از بیماران تنها به یک ایمپلنت نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر به دلیل از دست دادن چندین دندان به چندین ایمپلنت نیاز خواهند داشت.

دکتر علیرضا میرزائی
  • دانش آموخته لیزر از دانشگاه RWT آخن آلمان
  • مشاور عالی بخش لیزر دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی
  • مدرس رسمی Institute of Esthetic & Restorative Dentistry آلمان
  • مدرس بخش لیزر آکادمی اندودانتیکس های ایران

برای دریافت بهترین راهکار و مشاوره برای اصلاح طرح لبخند ، بازسازی دندان های از دست رفته و تجربه دندانپزشکی بدون درد با مطب دکتر علیرضا میرزائی ۰0114423450322391662 –021 تماس بگیرید.

و یا پیام خود را در فرم ارسال پیام برای ما بفرستید »

شماره واتساپ ۰۹۳۸۳۸۰۱۵۳۴ 

Choose your preferred day and time.

Contact you – free consultation