تغییر شکل و لیفت لثه با لیزر

لیفت لثه با لیزر  Reshaping & lifting gums with laser

در صورتی که دارای لبخند لثه ای هستید؛ دندان های شما کوتاه و کوچک است؛ اندازه دندان هایتان با هم فرق می کند؛ خط لثه شما نامنظم است و یا لبخند کجی دارید، لیفت و تغییر شکل لثه با لیزر راه حل ایده آلی برای شما است.

درباره لیفت و تغییر شکل لثه با لیزر

لیفت و تغییر شکل لثه با لیزر می تواند برای درمان لبخند لثه ای استفاده شود. لبخند لثه ای یک مشکل زیبایی شناختی است که بسیاری از افراد را تحت تاثیر قرار می دهد.

لبخند لثه ای به این معنی است که وقتی لبخند می زنید، بخش زیادی از لثه به دلیل کوچک بودن دندان ها یا به دلیل بالا رفتن بیش از حد لب بالا، دیده می شود.

بسته به علت لبخند لثه ای چندین روش درمانی وجود دارد که می تواند کمک کننده باشد. لبخند لثه‌ای اغلب زمانی اتفاق می‌افتد که دندان ها توسط فلپ لثه ای پوشیده می‌شوند و مینای سالم دندان زیر لثه پنهان می‌شود و دندان‌ها خیلی کوتاه به نظر می‌رسند.

در این موارد می توان از لیفت لثه با لیزر، به عنوان روشی ساده برای اصلاح لبخند لثه ای یا تنظیم خط ناهموار لثه استفاده کرد.

ما اغلب از این روش برای اصلاح ارتفاع و تراز بودن لثه، قبل از درمان های دیگری مانند ونیر های پرسلن استفاده می کنیم.

1

2

تصاویر بیماران قبل و بعد از درمان لیفت و تغیر شکل لثه با لیزر

 

work sample2

123

روند انجام کار

برای اطمینان از راحتی شما، بسته به میزان لیفت مورد نیاز، یک بی حس کننده موضعی (ژل بی حس کننده) یا بی حس کننده منطقه ای استفاده می شود. سپس نوک لیزر بصورت دقیق و ملایم بافت لثه را به شکل دلخواه تراش می دهد.

واترلیز یک لیزر بافت سخت و نرم است، بنابراین اگر حجاری استخوان نیز مد نظر باشد، این کار را می توان بدون برش و بلند کردن لثه انجام داد (همانطور که معمولاً وقتی لیزر واترلیز در دسترس نیست، در این روش انجام می شود).

استفاده از لیزر واترلیز نتایج مؤثر، ایمن و ماندگاری دارد. لیفت لثه با لیزر تاثیری بلافاصله قابل مشاهده و در اکثریت مطلق موارد بسیار ساده تر از آنچه بیماران پیش بینی می کنند، می دهد. همچنین نیازی به بخیه زدن نیست. در 24 ساعت اول پس از عمل ممکن است فقط یک مسکن خفیف مورد نیاز باشد.

فرآیند انجام کار

آماده سازی

برای داشتن تجربه ای بدون درد، یک بی حس کننده منطقه ای روی ناحیه لثه استفاده می شود.

کانتورینگ لثه

لیزر واترلیز برای انجام جراحی بافت نرم تنظیم می شود. لیزر بافت ها را همانطور که بر می دارد در عین حال مهر و موم هم می کند و با این روش کنترل عالی بر روی کار داشته و حداقل میزان خونریزی را در پی دارد.

تنظیم نهایی

لیزر مینای دندان را با دقت از زیر لثه آشکار می کند و دندان های بزرگتر و زیباتری را ایجاد می کند.

لبخند!

حدود یک هفته بعد لثه ها بررسی می شوند و در صورت نیاز اصلاحات انجام می شود. بهبود سریع است، بنابراین شما می توانید بلافاصله از یک لبخند کامل و یکنواخت لذت ببرید.

دکتر علیرضا میرزائی
  • دانش آموخته لیزر از دانشگاه RWT آخن آلمان
  • مشاور عالی بخش لیزر دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی
  • مدرس رسمی Institute of Esthetic & Restorative Dentistry آلمان
  • مدرس بخش لیزر آکادمی اندودانتیکس های ایران

برای دریافت بهترین راهکار و مشاوره برای اصلاح طرح لبخند ، بازسازی دندان های از دست رفته و تجربه دندانپزشکی بدون درد با مطب دکتر علیرضا میرزائی ۰0114423450322391662 –021 تماس بگیرید.

و یا پیام خود را در فرم ارسال پیام برای ما بفرستید »

شماره واتساپ ۰۹۳۸۳۸۰۱۵۳۴ 

Choose your preferred day and time.

Contact you – free consultation