بهترین دندانپزشک زیبایی مازندران

5 ویژگی بهترین دندانپزشک زیبایی مازندران

با پیشرفت های علم دندانپزشکی در رشته دندانپزشکی زیبایی دیگر داشتن یک لبخند زیبا آرزو نیست،امروزه افرادی که به زیبایی صورت اهمیت می دهند داشتن یک لبخند با دندانهای خوش رنگ و منظم را از ارکان اساسی زیبایی صورت می دانند.

اگر شما هم در زمان لبخند زدن با دست لبخند خود را می پوشانید، و از نمای دندان خود رضایت ندارید، دندانپزشک زیبایی ( Cosmetic dentist ) می توانید با استفاده از تکنیک های نوین در دندانپزشکی لبخند زیبا را به شما هدیه دهد.تا با اعتماد به نفس بالا لبخند زیبا بزنید.و کیفیت زندگی اجتماعی خود را به سطح بالاتری ارتقا دهید.

مشکلاتی که بخاطر آنها باید به دندانپزشک زیبایی مراجعه نمایید:

  • دندانهای بد رنگ و دارای لکه دارید.
  • دندانهای شما کج و نا مرتب بوده.
  • ارتفاع لثه شما بلند است.(اصلاحا لبخند لثه ای دارید)
  • به هر دلیلی دندان خود را ازدست داده اید.
  • پر شدگی های سیاه و تیره در دندان دارید.
  • و یا از ظاهر نمای دندان هایتان رضایت ندارید.

اما دقت نمایید که نکات مهمی را باید در انتخاب دندانپزشک زیبایی لحاظ کنید،که 5 نکته اساسی را در انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در مازندران را به توصیه متخصصان دندانپزشکی با هم مرور می کنیم:

1)دوره های معتبر دندانپزشکی زیبایی را گذرانده باشد:

انجام تکنیک های درمانی زیبایی دندان بسیار حساس و تخصصی می باشند،اگر توسط متخصص دندانپزشک زیبایی انجام نشود،ممکن است شخص مراجعه کنند دندانهای طبیعی خود را بر اثر انجام نادرست درمان از دست بدهد.

از این رو دندانپزشکانی داری صلاحیت انجام درمان های زیبایی مانند:روکش های زیبایی (ونیر و لمینیت کامپوزیت و …) هستند که مدارک و دوره های تخصصی معتبری را این زمینه داشته باشند.شما نیز قبل از انتخاب دندانپزشک زیبایی حتما به مدارک و تخصص دندانپزشک توجه نمایید.

2)از تکنیک های جدید در درمان زیبایی دندان استفاده کند:

هر روزه روش ها و تکنیک های جدید تر در دندانپزشکی زیبایی ظهور می کند،که نسبت به روش های قبلی دارای دوام و زیبایی بیشتری هستند،و آسیب بسیار کمی به دندانهای طبیعی شخص وارد می نمایند،اما هستند دندانپزشکانی که با هزینه های بسیار پاییناز مواد بی کیفیت و روش های منسوخ شده اقدام به اصلاح دندانها می کنند،که عواقب بعضا جبران ناپذیری برای فرد در پی خواهد داشت،به هیچ وجه فریب تبلیغاتی ارزان قیمت را نخورید،و برای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی،دقت و وسواس به خرج دهید.

3)با تجربه باشد و نمونه کارهای موفق درمان طراحی لبخند فراوانی داشته باشد:

بهتر است دندانپزشکی را انتخاب نمایید که نمونه درمانی آن را دیده باشید و طبق توصیه مراجعین قبلی دندانپزشک زیبایی را انتخاب نمایید.در زمان انتخاب دندانپزشک زیبایی خود نمونه کارهای درمانی ایشان را در وب سایت و صفحه اینستاگرام بررسی نماید،همچنین می توانید رضایت نامه بیماران را از همکاران دندانپزشکتان در خواست نمایید.

4)به انواع تکنیک های درمانی در دندانپزشکی زیبایی مسلط باشد:

درمان های دندانپزشکی زیبایی با توجه به وضعیت فرد مراجعه کننده متفاوت است برخی از خدماتی که دندانپزشک زیبایی به مراجعین ارائه می دهد:ایمپلنت دندان و پروتزهای دندانی،لیفت لثه،انواع روکش های سرامیکی،کامپوزیتی،سفید کردن دندان و … می باشد.که تمامی این خدمات در تخصص دندانپزشک زیبایی می باشد.و توصیه می شود نزد دندانپزشکان عمومی برای کمتر هزینه کردن سلامت دندانهای خود را به خطر نیندازید.

5)روش مورد استفاده درمانی زیبایی دندان را تضمین نماید:

دندانپزشک شما از آنجایی که به تخصص خود و استفاده از بهترین متریال دندانپزشکی مطمئن است،باید روش درمانی خود را برای بیمار ضمانت نماید،تا مراجعین نیز با اعتماد بیشتری ایشان را انتخاب نمایند.

دقت نمایید دوام درمان های زیبایی دندان توسط فرد و دندانپزشک بصورت برابری کنترل می شود،به دلیل اینکه پس از انجام برخی درمان های زیبایی دندان مراقبت خوب از دندان باید توسط فرد انجام شود که یکی از ارکان اساسی در دوام و ضمانت درمان می باشد.

پس از بررسی نکات بالا می توانید با آرامش و اعتماد کامل از متد و توصیه های متخصص دندانپزشک زیبایی خود پیروی کنید.

تیم تخصصی دندانپزشکی لبخند آمل با حضور بهترین دندانپزشکان زیبایی مازندران با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا وبهترین متریال با کیفیت دندانپزشکی با افتخار کلیه خدمات زیبایی دندان را به تمامی هم استانهای در مازندران و دیگر شهر های شمالی کشور ارائه می دهد.

نمونه درمان های زیبایی دکتر میرزائی

لیزر و جراحی دکتر عزیز گشاده رو
بهترین دندانپزشک زیبایی مازندران 3

کلینیک تخصصی دندانپزشکی لبخند آمل با مدیریت:

دکتر علیرضا میرزائی

بهترین دندانپزشک زیبایی مازندران

 

دکتر علیرضا میرزائی
  • دانش آموخته لیزر از دانشگاه RWT آخن آلمان
  • مشاور عالی بخش لیزر دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی
  • مدرس رسمی Institute of Esthetic & Restorative Dentistry آلمان
  • مدرس بخش لیزر آکادمی اندودانتیکس های ایران

برای دریافت بهترین راهکار و مشاوره برای اصلاح طرح لبخند ، بازسازی دندان های از دست رفته و تجربه دندانپزشکی بدون درد با مطب دکتر علیرضا میرزائی ۰0114423450322391662 –021 تماس بگیرید.

و یا پیام خود را در فرم ارسال پیام برای ما بفرستید »

شماره واتساپ ۰۹۳۸۳۸۰۱۵۳۴ 

Choose your preferred day and time.

Contact you – free consultation